Wednesday, July 31, 2013

BEROVO - MAKEDONSKA VOZDUSNA BANJA

Берово Хестиа Апартмани
Локација - Беровско езеро

ИнфоИформации за „Хестиа Апартмани“

Сопственик :
Тони Кантурски

Контакт лице:
Тони & Радмила Кантурски
Моб:
+38975346321
Facebook:
Berovo Hestia Apartments
Web: www.berovohestia.mk

Адреса на објектот: Беровско Езеро
E-Mail: hestia@berovohestia.mk Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Берово Хестиа апартманите се изградени 2012 година. Објектот располага со 3 апартмани (4 возрасни), 2 студија (3 возрасни или 2 возрасни и 2 деца) и 2 соби (2 возрасни). Секоја од собите е комплетно луксузно опремена, со сопствена тераса за релаксирачки одмор, WC, ТВ, минибар и Wi-Fi.
Апартманите и студијата се опремени со чајна кујна, а на располагање е и заедничка просторија-ресторан со кујна опремена со шпорет со рерна, фрижидер и машина за перење на садови.


Галерија


Галерија
hestia1hestia10hestia11hestia12hestia13hestia14hestia15hestia16hestia17hestia18hestia19hestia2hestia20hestia21hestia22hestia23hestia24hestia25hestia26hestia3hestia4hestia5hestia6hestia7hestia8hestia9

Повеќе


Повеќе
Вкупно 22 Легла
3 Апартмани
2 Студија
2 Соби
Вкупно 7 Соби
Двор: (Скара, паркинг простор, детско катче)
Погодност: (Фамилијарен престој, Одмор, Спорт, Рекреација, Риболив)
Вид на капацитетот: (Апартмант)
Тип на сместување: (Самостојна исхрана)

Греење: (Парно)
Бања: (Секоја соба има сопствена бања со WC)
Кујна: (Секоја соба има сопствена кујна)
Фрижидер: (Секоја соба има фрижидер)
Телевизор: (Секоја соба има телевизор)
Dvd Плеер: (Еден заеднички DVD Плеер)
Музички Систем: (Еден заеднички музички систем)
Компјутер и интернет: (Само безжичен WiFi интернет)

Локација


Локација

001002003004005Последно освежено на Сабота, 01 Јуни 2013 14:02
 

Коментари 

 
+2 #2 2013-05-08 21:46
НАЈУБАВИТЕ АПАРТМАНИ НА БЕРОВСКО ЕЗЕРО УБЕДЛИВО , ПОМИНАВМЕ НЕЗАБОРАВНИ МОМЕНТИ ПОЗДРАВ ДО СОПСТВЕНИКОТ НА НАЈУБАВИТЕ АПАРТМАНИ.
ТОНИ ПОЗДРАВ СЕ ГЛЕДАМЕ НАСКОРО ...
Д.КАПИЈА
Цитирај
 
 
+5 #1 2013-01-09 22:17
apartmanite se prekrasni,lokac ijata odlicna,pominav me mnogu ubavo,ke dojdeme sigurno povtorno.
Цитирај
 


1 comment: